Нацполіція затримала авто з активістами, які їхали на суд у справі Гандзюк

Censor.net.ua

Правоохоронці зупинили на трасі автомобіль активістів, які прямували з Дніпра на засідання суду в Херсоні у справі про вбивство Катерини Гандзюк, співробітниці місцевої міськради.

Зупинивши транспортний засіб, співробітники Нацполіції піддали його огляду, знайшовши зброю і боєприпаси.

Учасники ініціативи, покликаної встановити замовників нападу на херсонську активістку та чиновницю, розповіли про інцидент на сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

За їхніми словами, поліційні стежили за авто, після чого зупинили його та вилучили знайдені при огляді особисті речі під приводом необхідності експертизи. Активісти пояснили, що речі не потрапляють до реєстру заборонених до перевезення: в машині перевозились піротехнічні засоби (фаєри), два стартових пістолети, балончик газовий і ніж складаний.

Учасники громадської ініціативи додали, що правоохоронці посилено шукали банер з написом «AvakOFF», який був виготовлений для участі в акції двома днями раніше.

Також активісти повідомили про стеження за ними, яка протягом місяця проводиться за розпорядженням високих чинів дніпровського кримінального розшуку. Їх зупиняли не раз, однак не знаходили нічого забороненого, підкреслили оповідачі.

Censor.net.ua

Громадська ініціатива «Хто замовив Катю Гандзюк» закликає до чесної та повноцінному слідству за фактом смерті херсонської чиновниці та активістки. Нагадаємо, що в минулому році, в останній день липня на жінку було скоєно напад із застосуванням сірчаної кислоти. Від отриманих опіків вона померла четвертого листопада.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*