Верховний суд України ввічливо послав екс-керівника Служби зовнішньої розвідки

ua1.com.ua

Інформаційне агентство «zn.ua.» інформує, що Верховним судом України було прийнято рішення відмовити першому заступнику Голови Служби зовнішній розвідці Сергію Семочко в розгляді справи про протиправне звільнення з посади та про поновлення на неї. Своє рішення суд аргументував тим, що Семочко подав заяву пізніше встановлених строків.

Так, зазначається, що для подання позову до суду, пов’язаного з прийняттям осіб на публічну службу та зі звільненням з неї існує тимчасове обмеження в 30 днів. Семочко був звільнений з посади 12.04.19., однак позов був поданий ним подано 23.05.19. Для того, щоб суд розглянув даний позов, екс-заступник голови СЗР повинен був звернутися з проханням про продовження строків подачі заяви, або ж йому слід було вказати причину, за якою заяву не було подано у встановлені строки.

Водночас, повідомляється, що Семочко не направив до суду такої заяви, а також не надав доказів, які б свідчили про наявність обставин, що не дозволили подати позов своєчасно.

ua1.com.ua

Необхідно нагадати, що після того як пройшла інавгурація Зеленського, Сергій Семочко звернувся до Верховного суду з вимогою визнати незаконним його звільнення з посади заступника керівника СЗР та скасувати відповідний указ екс-президента Порошенко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*