Об’єднана партія південного сходу України — партія політичних важковаговиків

news.rambler.ua

Експерт в галузі політології Дмитро Джангіров у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував пост про те, що в політиці всі об’єднання відбуваються за розрахунком. Таку точку зору він висловив на тлі Меморандуму про спільну участь у дострокових парламентських виборах, яке було підписано такими політичними силами як «Опоблок», «Партія миру та розвитку», «Відродження», «Довіряй справам», а також «Наші».

Так, він підкреслив, що на тлі наближення дати виборів, електорат починає хотіти політичного союзу, при цьому, його бажання будуються на принципі «ах, яка була б гарна пара». Ці бажання тут же стикаються з відповідною реакцією з боку експертів-політологів. Однак, необхідно розуміти, що політичне об’єднання є складним процесом, який повинен проходити від початку та до кінця. Однак, якщо стартові умови спочатку були неправильними, то процес об’єднання може затягнутися та в підсумку не завершитися зовсім.

Водночас, експерт звертає увагу на те, що виборчий процес, на відміну від процесу об’єднання, має чітко визначені часові терміни. Об’єднання ж, на думку експерта можна затягнути до такої міри, що політичні партії замість об’єднання за розрахунком можуть зіштовхнути з політичної капітуляцією.

news.rambler.ua

Також політолог зазначив, що саме з такої позиції слід сприймати об’єднання партій перед виборами до ВРУ. Він звернув увагу на те, що є партії договороздатні та ті, які домовитися не можуть. У зв’язку з цим, у перших процес об’єднання завершується, а у других – ні. Так, в Україні сформувалася нова об’єднана політична сила з політичних важковаговиків як загальнонаціонального, так й регіонального рівня. На думку експерта, така сила здатна пройти бар’єр у 5%, а також провести десятки депутатом у жорсткій конкуренції.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*