Реабілітаційні центри у Львівській області торгували людьми

znaj.ua

Правоохоронними органами була викрита група осіб, організована в злочинне товариство. Зловмисники керували трьома реабілітаційними центрами на території Львівської області.

Співробітниками Нацполіції була проведена операція по затриманню підозрюваних. Про це вчора за 7 червня повідомила прес-служба правоохоронного відомства у Львівській області.

Встановлено, що в реабілітаційних центрах незаконно утримувалася вісімдесят сім чоловік. Існували тарифи на перебування кожного «пацієнта» в установах, від восьми до дванадцяти тисяч гривень щомісячно. Деякі «медичні» послуги в цих закладах оплачувалися додатково.

Проведені поліційними обшуки в приміщеннях реабілітаційних центрів виявили грошові кошти на суму близько півмільйона гривень, засоби знерухомлення зі слідами крові на них, комп’ютерну техніку, списки пацієнтів із вказівками застосування до них заходів фізичного впливу, а також документацію по витратах.

В одному з цих центрів також був виявлений пакет, в якому зберігалися медикаменти.

znaj.ua

Керував організацією уродженець Луганщини, який проживав в адміністративному центрі Львівської області. Йому інкримінують статті Кримінального кодексу, які передбачають покарання за торгівлю людьми, а також викрадення людини та незаконне позбавлення волі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*