“Санітарка з реформами”: Зеленський викликав схвалення, висловивши свою думку про Уляну Супрун

wmpics.pics

Українці продовжують обговорювати в соціальних мережах зауваження Володимира Зеленського щодо в.о. міністерки охорони здоров’я Уляни Супрун.

Нагадаємо, що в бесіді з журналістами у відповідь на питання про його ставлення до голови МОЗ президент подякував Богу, що у нього та його близьких інший лікар. Також він запитав співрозмовників, чи знають вони, як українці називають Супрун, очевидно натякаючи на прізвисько «Доктор Смерть».

В українському сегменті соціальних мереж багато хто підтримав голову держави та його критичну оцінку діяльності Супрун. Одна з користувачок нагадала, що з країни виїхало приблизно 70 тисяч дипломованих медиків, і поклала відповідальність за це на нинішню міністерку охорони здоров’я. Вона додала, що є працівницею у сфері медицини 35 років, і раніше не спостерігала такого рівня смертності в Україні, як зараз.

Інша користувачка, Любов Клюєва, побажала звільнення Супрун і заявила, що ті, хто її підтримали, лікуватися в рідній країні не бажають.

wmpics.pics

У багатьох інших коментарях президентська критика також знайшла підтримку, деякі відгуки на адресу міністерки були нецензурними.

У коментарях більшість критиків Супрун підкреслили недоступність медичного обслуговування та ціни на ліки. Окремої критики відзначилися регулярні записи Уляни Супрун про користь або шкоду ліків, продуктів, фізичних вправ тощо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*