Росія незадоволена серіалом “Чорнобиль” від HBO і випустить серіал, де причетним буде ЦРУ

bigkiev.com.ua

Як повідомляє Hollywood Reporter, російська телекомпанія НТВ займається проектом серіалу, сюжет якого присвячений аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році.

Видання додає, що російський серіал вже в стадії постпродакшну. Мінкультом Російської Федерації у 2014 році для виробництва телешоу було виділено 30 мільйонів рублів (приблизно 11 мільйонів гривень за сьогоднішнім курсом).

На відміну від американо-британського серіалу 2019 року, який за рейтингами вже побив фентезійну «Гру престолів», в сюжеті від НТВ є «шпигунська складова». В анонсі розповідається про те, як КДБ Української РСР дізнався про підвищений інтерес західних спецслужб до АЕС у Чорнобилі. Для боротьби з ворожим агентом, який знаходиться у Прип’яті, радянська держбезпека направляє свого співробітника.

Знімання російського серіалу про Чорнобиль почалося торік. Режисером телешоу став Олексій Мурадов.

bigkiev.com.ua

Нагадаємо, що п’ятисерійна драма від HBO «Чорнобиль» розповідає про обставини катастрофи на Чорнобильській АЕС та її наслідки. Розкриваються долі та вчинки як високопоставлених ліквідаторів, так і пересічних учасників боротьби з наслідками катастрофи, більшість персонажів мають реальних прототипів. Серіал був високо оцінений глядачами та критиками по всьому світу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*