Британський міністр зізнався у вживанні наркотиків

belnaviny.by

Видання Daily Mail повідомляє, що один з кандидатів на пост прем’єр-міністра Великобританії, член уряду і міністр екології Майкл Гоув оголосив про вживання ним наркотичних речовин.

Згідно з виданням, Гоув сказав їм, що 20 років тому під час світських заходів вживав кілька разів кокаїн, бувши молодим журналістом. Однак наголосив, що шкодує про це, і до того ж він не вірить, що дана помилка молодості послужить причиною його дискваліфікації в перегонах на пост прем’єр-міністра.

Варто відзначити, що дана заява пролунала перед публікацією, присвяченій йому політичним журналістом Оуеном Беннеттом, книги «Майкл Гоув: людина в поспіху». У ній говориться, що міністр зізнався у вживанні кокаїну своєму оточенню ще під час конкурсу лідерів Торі у 2016 році. Однак, як підкреслює видання, суспільне визнання було зроблено, коли він і його помічники намагалися вгадати, з якими питаннями він зіткнеться в ЗМІ.

belnaviny.by

Нагадаємо, вчора Тереза Мей заявила, що вирішила піти у відставку з поста лідера правлячої в Великобританії Консервативної партії, однак залишиться на посаді прем’єр-міністра, поки не завершиться процес вибору нового лідера Торі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*