Нові правила для іммігрантів в Європі: пощади не буде нікому

www.breitbart.com

Інформаційний портал «Хайзер» інформує, що Рада Європейського союзу на рівні глав міністерств внутрішніх справ погодила перегляд директиви, яка прописує повернення мігрантів.

У Євросоюзі вважають, що найбільш ефективним методом для ліквідації бізнес-моделі контрабандистів є підвищення ефективності повернення мігрантів. Нові правила передбачають прискорення процесу повернення біженців, а також запобігання можливості втечі або ж спроб повторного проникнення в європейські держави. При цьому, одним з основних завдань нових правил є збільшення чисельності мігрантів, що повертаються.

Відзначається, що були переглянуті терміни утримання біженців в депортуючій в’язниці, тепер мінімальний термін повинен досягати трьох місяців. Такі заходи повинні дозволити не допустити переїзду мігрантів в іншу європейську державу. В Європі вважають, що такі жорсткі заходи є необхідністю.

Також варто відзначити, що, якщо дані заходи не покажуть результативності, то мігрантів будуть примусово депортувати в будь-яку іншу державу третього світу.

www.breitbart.com

Підкреслимо, що переглянута Радою Євросоюзу директива повинна бути узгоджена з Європейським парламентом. Крім цього, директива також передбачає прийняття більш жорстких заходів для депортації мігрантів, визначення термінів апеляцій, а також визначення обов’язків країн-членів Євросоюзу про розширення спеціальних програм добровільного повернення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*