Саакашвілі: у партії Кличка немає політичного майбутнього ми йдемо на вибори самі

marker.ua

Екс-голова Грузії Михайло Саакашвілі виступив із заявою про те, що його партія «Рух нових сил» самостійно візьме участь у позачергових виборах до ВРУ. До цього Саакашвілі відмовився від політичного плеча голови Київської міської адміністрації Кличко.

Так, Саакашвілі у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис про те, що в Раду йдуть всі ті ж старі політичні сили та лідери. При цьому, багато з них ще більше заплямували свою репутацію, ніж півтора року тому, коли Саакашвілі депортували з країни. У зв’язку з цим, його партією було прийнято рішення про самостійну участь у виборах до ВРУ.

Також політик зазначив, що «Рух нових сил» відрізняється ідеями, драйвом та енергією. Крім цього, він додав, що партія не має наміру йти на компроміс.

marker.ua

Багато користувачів соціальних мереж залишилися задоволені таким рішенням висловили підтримку Саакашвілі в тому, що вирішив йти на вибори зі своєю партією самостійно. Водночас, знайшлися й ті користувачі, які розкритикували рішення політика.

Необхідно нагадати, що 04.06.19. голова міської адміністрації Києва Кличко виступив із заявою про те, що його політична сила «Удар» візьме участь у позачергових виборах. Водночас, київський мер звернувся до Саакашвілі з пропозицією очолити його партію.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*