МВС України проводить тотальні перевірки та масові чистки особового складу

24tv.ua

Після скандалу, пов’язаного зі смертю п’ятирічної дитини, у всій системі Міністерства внутрішніх справ були ініційовані тотальні перевірки.

Для того, щоб в нашій країні хоч щось працювало, найчастіше, потрібен стимул. Зазвичай таким стимулом є люди. Подібна ситуація склалася й в системі реформованої нової поліції. Повторна перевірка даної системи була ініційована лише після того, як нетверезі співробітники МВС стали причиною загибелі п’ятирічної дитини.

Після даного інциденту в системі почалася низка перевірок та чисток, в результаті яких, були звільнені 10 керівників різних відділів. Дана інформація оприлюднена на офіційних джерелах Нацполіції.

Зазначається, що перевірку ініціювало керівництво відомства, за підсумками якої, голова Нацполіції Князєв прийняв указ про звільнення тих керівників, у чиїх відділеннях виявили порушення.

24tv.ua

Нагадаємо, що масові перевірки стали результатом інциденту, коли 31.05.19. у Переяслав-Хмельницькому до одного з медичних закладів було доставлено п’ятирічну дитину. У хлопчика діагностували закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку, гематоми та перелом скроневої кістки. Крім цього, хлопчик отримав й вогнепальне поранення в голову. Пізніше були заарештовані й винуватці інциденту, які виявилися співробітниками патрульної поліції міста.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*