Адміністрація «Барабашово» звинувачує в зіткненнях на ринку «Нацкорпус»

Inforesist.org

Торговий центр «Барабашово» у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що на території центру відбулося зіткнення, учасником якого стали представники «Національного корпусу», а також підприємець, ветеран антитерористичної операції. При цьому наголошується, що підприємець відповідно до законодавства взяв в оренду магазин та здійснював там торговельну діяльність.

Відзначається, що інцидент стався вдень. Так, представники «Нацкорпусу» захопили магазин, орендований підприємцем та просто виставили звідти всі речі. Після того, як загарбники відмовилися пускати підприємця в магазин, він звернувся з проханням про допомогу до низки ветеранських організацій, які повідомили про те, що відбувається правоохоронцям.

Водночас, в прес-службі торгового центру підкреслюють, що представники «Національного корпусу» ігнорували документи підприємця та не пускали його в магазин. Пізніше на місце подій прибули ще низка представників «Нацкорпусу», які почали провокувати конфліктну ситуацію, застосовуючи арматури та інші тупі й колючі предмети. Всі події відбувалися в присутності знімальної групи вістей Харкова «Тріолан», яка також зазнала нападу з боку радикалів.

Inforesist.org

Також повідомляється, що в торговому центрі готують заяву в поліцію, представників «Нацкорпусу» звинувачують у провокаціях, нападах на торгові точки та кореспондентів. Адміністрація центру очікує жорстких заходів від правоохоронців.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*