Країни G20 знайшли загальні принципи роботи зі штучним інтелектом

Promining.net

Країни G20 прийшли до домовленостей про принципи, які прописують поводження зі штучним інтелектом (ШІ). Дані відомості стали відомі зі спільної заяви глав міністерств економіки зазначених країн, яка була оприлюднена після саміту в одному з міст Японії – Цукуба.

Як зазначається, розробникам та користувачам технологій штучного інтелекту необхідно проявляти повагу до ключових юридичних принципів, прав людини, а також до цінностей демократії. Все це необхідно того, щоб дані технології користувалися великою довірою. При цьому, для того, щоб всі вони були реалізовані повною мірою, потрібно, щоб в центрі ШІ залишалася людина.

Водночас, згідно з одним із принципів, повідомляється, що системи ШІ повинні бути стійкими, надійними та перебувати під захистом протягом усього терміну їх використання. Крім цього, вони не повинні являти собою неприйнятні ризики.

Promining.net

Необхідно нагадати, до цього в німецькому уряді була розроблена стратегія розвитку ШІ, в яку планують здійснити вкладення на суму в 6 мільярдів євро.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*