Стала відома перша двадцятка списку партії «Слуга народу»

Bykvu.com

У цю неділю 09.06.19. у ботанічному саду столиці проходить з’їзд політичної сили «Слуга народу». На даному з’їзді партія планує представити своїх кандидатів на мажоритарних округах, а також програму.

З’їзд відкрив голова політичної сили, а також радник президента Зеленського Дмитро Разумков. На початку заходу він оголосив, що на порядку денному будуть роздивлятися такі питання: затвердження передвиборчої програми політичної сили, затвердження партійного списку, а також відбір кандидатів на одномандатних округах.

Після виступу Разумкова до з’їзду приєднався й голова нашої держави Володимир Зеленський. В ході свого виступу він підкреслив, що сьогодні має намір оголосити ім’я сотні кандидатів з партійного списку. Як зазначається, цими людьми будуть експерти у різноманітних сферах, представники різних областей нашої країни, а також люди, які потрапили до списку за допомогою відбору в мережі Інтернет.

У першу двадцятку списку партії увійшли такі люди, як Дмитро Разумков (голова партії), Роман Стефанчук (представник глави держави у ВРУ), Ірина Венедиктова (експерт з питань судової системи), Давид Арахамія (підприємець), Галина Янченко, Михайло Федоров (радник Зеленського), Олександр Корнієнко (голова передвиборчого штабу), Анастасія Красносільська, Олександр Ткаченко (медіаменеджер), Жан Беленюк (спортсмен), Сергій Бабак (експерт з освітніх питань), Владислав Криклій (економіст), Олена Шуляк (експерт у сфері будівництва), Дмитро Наталуха (правозахисник), Єлизавета Ясько (кінопродюсер), Олексій Воржель (експерт в паливній сфері), Андрій Герус (експерт з енергетики), Михайло Радуцький, Денис Монастирський, Данило Гетьманцев (експерт з питань оподаткування).

Bykvu.com

Нагадаємо, раніше прес-служба політсили «Слуга народу» заявила про перенесення з’їзду з 8 червня на 9. Дані зміни були необхідні для завершення обробки анкет охочих потрапити в списки кандидатів по мажоритарних округах. Пізніше видання «Страна.uа» з посиланням на свої джерела повідомила, що буде оголошено тільки партійний список, а імена кандидатів-мажоритарників озвучені не будуть. Це пов’язано з наявністю «спірних» претендентів, та як наслідок не узгоджений їх перелік.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*