Шість політсил України введуть у свої списки делегатів від кримських татар

Ctrcenter.org

На майбутніх позачергових виборах до Верховної Ради представників кримськотатарського народу внесуть до списків одразу 6 українських політичних сил. З такою заявою виступив голова Меджлісу Рефат Чубаров. На його думку, це дозволить актуалізувати питання про повернення Криму до складу України.

Як зазначає Чубаров, вибрані партії дотримуються курсу на інтеграцію в Євросоюз, що у свою чергу ідеально співвідноситься з основними завданнями потенційних виразників інтересів кримських татар у парламенті, а саме деокупація Кримського півострова і вступ у Європейський союз.

Серед партій, які підтримали ідею представництва кримських татар у парламенті, зазначена партія «Європейська солідарність», «Сила і честь», політична сила Гройсмана «Українська стратегія», а також партія «Голос». Як зазначається, з деякими політичними силами досі ведуться переговори.

Ctrcenter.org

Зазначимо, що сьогодні, 9 червня відбувся з’їзд партії колишнього глави держави Петра Порошенка “Європейська солідарність”, і в десятку списку увійшли два делегати від кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв і Ахтем Чийгоз.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*