Легалізація одностатевих шлюбів, марихуани та проституції: заява Вакарчука

uafinance.net

Голова політичної сили «Голос» Святослав Вакарчук в ефірі телевізійного каналу «Україна» виступив із заявою на підтримку легалізації одностатевих шлюбів, а також канабісу.

Так, соліст групи «Океан Ельзи» та лідер партії в розмові про ЛГБТ-спільноти та про легалізацію одностатевих шлюбів висловив точку зору про те, що Україна є державою в якому є рівні права та рівні можливості.

Також, в ході відповіді на питання про те, чи підтримує Вакарчук легалізацію марихуани для використання в медицині, він відповів, що підтримка необхідна всьому тому, що рятує життя людей.

uafinance.net

Крім цього, Вакарчук торкнувся й питання про легалізацію проституції. Він підкреслив, що в першу чергу необхідно встановити справедливість в судах нашої країни. Якщо ж це буде зроблено, то й всі інші питання можна буде вирішити.

Водночас, лідер «Голосу» звернув увагу на те, що надає підтримку можливостям реалізації землі, однак, він вважає, що для початку треба виробити для цього всі необхідні механізми, щоб убезпечити приватних власників та малих фермерів.

Нагадаємо, до цього в пресі інформували, що до складу партії «Голос» входить людина, заснував агентство, яке займалося чорним піаром, спрямованим проти голови нашої держави Володимира Зеленського.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*