Через спробу пограбування банкомату в Бангладеш затримано громадян України

Fakty.ua

Правоохоронні органи Народної Республіки Бангладеш затримали шістьох українських громадян, яким інкримінують пограбування банкомату в складі організованої злочинної групи спільно з декількома уродженцями Румунії. Також затримані українці звинувачуються в чиненні опору місцевим силовикам в ході операції по затриманню.

На ситуації звернули увагу в президентській Адміністрації — на офіційному сайті лідера держави опубліковано заяву, що з рідними та близькими затриманих провів зустріч заступник голови АПУ Кирило Тимошенко.

Fakty.ua

У повідомленні заявляється, що в кінці травня шість спортсменів, уродженців Бердичева, вирушили в Бангладеш як туристи. З родичами вони в останній раз мали зв’язок в останній день травня, згодом з туристами зв’язатися не вдавалося. Стривожені родичі зверталися в МЗС, диппредставництво України в Індії, а також до президента.

Тимошенко і представник зовнішньополітичного відомства на зустрічі з рідними заявили, що консульська група відправляється в Бангладеш найближчим часом, щоб надати затриманим землякам всю необхідну допомогу, включаючи наймання приватного юриста.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*