Звичайна ксенофобія журналістів Верховної Ради України – антисемітизм та расизм

glavnoe.ua

Василь Чепурний, які працює в офіційному виданні Верховної Ради «Голос України», в різких виразах розкритикував «топ-10» кандидатів в депутати від президентської політсили «Слуга народу».

Вороже ставлення журналіста викликав Жан Беленюк, український спортсмен, які зайняв десятий номер у партійному списку партії Зеленського. Чепурний звернув увагу на його колір шкіри та назвав «негром». Самого Зеленського він назвав «євреєм-клоуном». Саркастично задавшись питанням, чи опиняться в подібних списках транссексуали або роботи, журналіст глузливо заявив, що «толерантні» співвітчизники віддадуть за подібні кандидатури свої голоси.

glavnoe.ua

Запис Чепурного в соціальній мережі Facebook викликала гнів українських користувачів. Більшість піддала критиці расистську та антисемітську складову в його заявах, і визнала журналіста невідповідним для роботи в офіційному парламентському віснику.

Низка користувачів українського сегменту соцмереж порівняла журналіста «Голосу України» з парламентом (фактичним наймачем Чепурного), зазначивши ксенофобію в самій Верховній Раді. Підбір в «Слугу народу» кандидатів усіх національностей і без оглядки на колір шкіри був у свою чергу оцінений в дискусіях позитивно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*