Україна проведе перепис населення через смартфон

informator.news

Віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів повідомив, що з метою впровадження інноваційних технологій, підвищення ефективності та захисту особистих даних громадян, плановий перепис населення України мають намір здійснити за допомогою гаджетів. У своєму блозі на LIGA.net. політик детально розповів про переваги такого роду процедури й про те, як саме вона буде здійснюватися.

За словами Кубіва, перепис населення на 2020 рік за допомогою планшетів та смартфонів стане гідною альтернативою традиційним паперовим анкетам. У громадян з’явиться можливість самостійно внести відповідні дані в електронному кабінеті домогосподарства. При цьому, внесена інформація буде надійно захищена за допомогою шифру, тобто дані, які передаватимуться на центральний сервер, матимуть знеособлений характер. Якщо ж у людини не буде можливості самостійно внести інформацію, то вона зможе відповісти на питання анкети у будь-якого з представників команди, що займається переписом населення.

informator.news

Кубів зазначив, що якщо дана процедура продемонструє ефективність, то надалі за допомогою гаджетів можна буде не тільки здійснювати перепис, але й проводити електронні опитування з важливих тем, вибори президента та парламенту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*