Міжнародний суд Гааги розглядає позов України проти Росії

News.liga.net

Повідомляється, що 10 червня міжнародний арбітражний суд, розташований у Гаазі, приступив до розгляду справи стосовно заперечень РФ за позовом України, в якому говорилося про порушення міжнародного права у прибережних водах держави.

Згідно з інформацією, в 10 червня виступили представники Росії, а на наступний день – 11 червня заплановано виступ представників нашої держави. Другий тур слухань розпочнеться 13 червня, де першою виступить сторона Росії, а 14 червня суд заслухає українську сторону.

Нагадаємо, що Україна звернулася з позовом до суду вищої інстанції — постійну палату третейського суду у Гаазі ще восени 2016 року. Наша країна подала позов відносно РФ, ґрунтуючись на Конвенції Організації Об’єднаних Націй з морського права від 1982 року. Метою звернення до суду було підтвердження власних прав у Керченській протоці, а також в Азовському та Чорному морях.

News.liga.net

Раніше повідомлялося, що міжнародний арбітражний суд, розташований у Гаазі, анонсував на червень початок розглядів у справі України проти РФ стосовно порушень міжнародних законодавчих актів в Азовському, Чорному морях, а також у Керченській протоці. Зокрема, зазначалося місце проведення засідань — Палац Миру у Гаазі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*