Лінгвісти назвали найпоширеніше прізвище в Україні

oboi.cc

Повідомляється, що фахівці у галузі лінгвістики з Чехії, проаналізувавши інформацію у різних країнах та в Україні зокрема, виявили найбільш популярні прізвища.

Таким чином, у нашій державі найпопулярнішим прізвищем є Мельник. Жителі з даним прізвищем найбільш часто зустрічаються у західній частині України. На даний момент носіїв прізвища Мельник налічується понад 174 тис. Другу позицію у рейтингу зайняло прізвище Шевченко, а її носії зустрічаються у всіх частинах країни. Відзначається, що у 1990-х дане прізвище займало перше місце по популярності. Третю позицію найбільш поширених в Україні прізвищ зайняло — Бойко.

Також, у результаті дослідження лінгвісти встановили, що найпоширенішим прізвищем у Сполученому Королівстві є Сміт, у Франції — Мартін, у Польщі — Новак, у Федеративній Республіці Німеччині — Мюллер, а в Італії — Россі.

oboi.cc

Раніше повідомлялося, що згідно з інформацією на момент 1 квітня 2019 року чисельність населення України склала близько 42 мільйони чоловік.

Також, згідно із заявою Ірини Курило, завідувачки відділу демографічних процесів та демографічної політики ІДСД НАНУ, через 30 років чисельність населення нашої держави прогнозується на рівні 38,8 млн осіб.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*