Зеленський: вперше за 28 років президент прийде на засідання Конституційного Суду України

Вперше за всю історію Незалежності нашої країни президент відвідає засідання Конституційного суду, а не «по-хазяйськи» приймаючи делегацію у своєму кабінеті.

Про це заявив Володимир Зеленський на відео, в якому він коментує майбутнє засідання КСУ щодо розгляду конституційності його указу про розпуск законодавчого органу.

Голова держави нагадав, що дане засідання почнеться завтра 11 червня, о 10:00. Він отримав запрошення на судове слухання.

Політик підкреслив свою упевненість в юридичній обґрунтованості указу, і зазначив, що на розпуск парламенту був масовий запит громадян України.

Раніше президентський представник у Верховній Раді Руслан Стефанчук, коментуючи засідання КСУ, не виключив сценарій з визнанням указу як не відповідного Основному закону. Він запевнив прихильників розпуску парламенту, що у команди президента є запасний варіант для подібного результату подій.

Нагадаємо, що після вступу в президентську посаду Володимир Зеленський підписав указ про розпуск парламенту восьмого скликання, що запустило з півночі 24 травня виборчу кампанію. При збереженні указом дійсності вибори пройдуть 21 липня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*