Заява Тимошенко: ми будемо об’єднуватися в спільну коаліцію зі «Слугою народу»

Newsone.ua

Повідомляється, що 10 червня Юлія Тимошенко зробила заяву про те, що «Батьківщина» має намір створити коаліцію з політсилою «Слуга народу» у новому складі Верховної Ради України. Дана заява прозвучала на з’їзді політпартії «Батьківщина».

Юлія Тимошенко заявила, що політична сила має намір в новому складі Верховної Ради України вступити у сильну коаліцію, у складі якої буде новий голова держави, а також інші демократичні сили, які мають проєвропейські погляди. Також, за словами Тимошенко, партія вже має план дій – «Новий курс», який розрахований на 100 днів. Юлія Тимошенко зазначила, що за цей період повинна початися великомасштабна перебудова грошово-кредитної політики.

Newsone.ua

Лідер політичної сили заявила у процесі з’їзду «Батьківщини», що нашій державі необхідна «коаліція дій». А серед пріоритетів, які виставлені партією для реалізації, були виділені — зростання економіки, зниження тарифів, а також впровадження системи медстрахування. Зокрема, планується підняття заробітних плат та пенсій, перегляд бюджету, повернення допомоги на дітей, прийняття нового Податкового кодексу та закону про страхову медицину.

У ході з’їзду партії Юлія Тимошенко оголосила імена першої п’ятірки списку на вибори до Верховної Ради.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*