Катеринчук: дії президента Зеленського – це нова Україна

24tv.ua

Микола Катеринчук, представник політичної партії «Громадянська позиція», заявив про те, що голова України Володимир Зеленський вибрав правильний напрямок, вирішивши піти на засідання Конституційного суду. На даному засіданні буде розглядатися законність указу президента про достроковий розпуск парламенту України.

За словами Миколи Катеринчука, дане рішення є прикладом всім чиновникам, адже якщо приходить повістка, необхідно висловити повагу суду та з’явитися на слухання. Однак Володимира Зеленського ніхто не викликав, при цьому президент вирішив, що на засіданні він буде представляти свою позицію. Дане рішення підтримав Катеринчук, пояснивши це тим, що голова держави є гарантом конституційних прав та інтересів. На думку представника «Громадянської позиції», Володимир Зеленський є тим, хто здатний створити справедливу судову владу у нашій державі.

Микола Катеринчук запропонував своє уявлення подій, які розгорнуться після засідання Конституційного суду. Згідно з його припущенням, 11 червня ніякого рішення від КСУ не буде, проте він буде обмежений строком видання даного рішення — до 29 червня.

24tv.ua

Також, Микола Катеринчук вважає, що засідань буде кілька, та цікавою буде поведінка Володимира Зеленського, а також питання, які йому будуть ставити. На думку політика, президент буде підготовлений до засідання та з’явиться на нього з представником.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*