Президент Молдови заявив про підготовку його вбивства «одеським угрупуванням»

Ex-press.by

У зверненні молдавського телеканалу TV8.MD президент Республіки Молдова Ігор Додон розповів про підготовку замаху на нього.

В ефірі політик зачитав адресоване йому СМС-повідомлення про те, що організоване злочинне угруповання з Одеси отримала «замовлення» на його усунення. Додон підкреслив, що відправнику повідомлення можна довіряти.

У «замовленні» замаху на вбивство молдавський президент звинуватив Демократичну партію, яка не визнає останні кадрові перестановки у владі.

В СМС-повідомленні стверджується, що президент сусідньої з Україною держави «замовлений» уродженцям Дагестану (РФ) через духовного ісламського лідера (імама) Одеси. За успішне приведення «замовлення» у виконання нібито обіцяно два мільйони євро, з авансом в один мільйон.

Ex-press.by

Нагадаємо, що в Молдові розвивається глибока політична криза у зв’язку з рішенням Конституційного суду про розпуск законодавчого органу Республіки, з чим не погодився президент. Політик Майя Санду отримала прем’єрську посаду відповідно до указу Додона. Однак Конституційний суд передав повноваження лідера держави колишньому главі уряду від Демократичної партії Павло Філіпу. Той поставив свій підпис під указом про розпуск парламенту і проведення виборів в нього шостого вересня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*