«Батьківщина» буде вірним союзником президентської фракції у Верховній Раді, – Тимошенко

Pravda.com.ua

Партія «Батьківщина» в парламенті наступного скликання не буде опозиційною. Про це заявила лідерка політсили Юлія Тимошенко, виступаючи в ефірі телеканалу ICTV.

Політикиня заявила, що її партію не побачать в опозиційних лавах, навіть якщо команда нового президента не побажає включати «Батьківщину» в коаліцію.

Допустивши, що її політсила не увійде до нової більшості, Тимошенко зазначила, що не можна втрачати наступні п’ять років лише з тієї причини, що після можливого неприйняття в коаліцію амбіції можуть завести на опозиційну платформу.

Pravda.com.ua

Також Тимошенко анонсувала зустріч з президентом для надання поради йому щодо подальших дій. Вона висловила розуміння тому «критичного стану», в якому знаходиться країна, і пообіцяла зробити все можливе для її порятунку.

Нагадаємо, що після приведення до президентської присяги одним зі своїх перших указів Володимир Зеленський розпустив парламент восьмого скликання, що запустило з 24 травня виборчу кампанію. Його партія зараз перебуває в «топі» симпатій українців, в той час як «Батьківщина» за останніми соціологічними дослідженнями має майже 8% майбутніх голосів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*