Пожежа з людськими жертвами в одеській психлікарні

Newsone.ua

В Одесі на вулиці Академіка Воробйова в будівлі першої психіатричної лікарні сталася пожежа, яка призвела до людських жертв.

Перші повідомлення про спалах з’явилися ввечері десятого червня. Пожежа швидко поширилася по значній площі, змусивши ДСНС направити багато пожежних машин на місце інциденту.

Пожежа почалася на території медичного закладу одноповерхова будівля, яка використовувалася як денний стаціонар, незабаром охопивши п’ятсот квадратних метрів площі. Була організована екстрена евакуація, в якій взяли участь рятувальники та співробітники Нацполіції.

Всього інцидент призвів до загибелі шести осіб. Спочатку, за повідомленнями місцевої преси, загинуло три пацієнти психіатричної лікарні й співробітниця молодшого медперсоналу. Ще кілька постраждалих були госпіталізовані у зв’язку з отруєнням продуктами горіння. Пізніше цифра загиблих досягла шести осіб — про це офіційно повідомили в ДСНС.

Newsone.ua

На подію відреагував президент, надавши розпорядження прем’єр-міністру Гройсману створити комісію, яка з’ясує причину пожежі.

Це не перша пожежа в лікарні. У квітні цьогоріч загорівся інший корпус, однак тоді подія обійшлася без жертв.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*