Нафтогаз: попереду складна зима, але газ у нас є

sprotyv.info

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» повідомила у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що газ обсягом 12 млрд м³ вже закачаний у підземні сховища України.

У повідомленні йдеться про те, що на момент 10 червня у ПСГ закачано 12,05 млрд м³ газу. А у 2018 році обсяг газу перед опалювальним сезоном у підземних сховищах досяг рекордного показника — позначки у 17,1 млрд м³.

Згідно з інформацією, у нашій країні опалювальний сезон відкривається у той час, коли середня температура повітря протягом 3-х днів перебуває на позначці 8 градусів та менше. Державна компанія вважає, що майбутня зима буде складною. А протягом поточного року йде підготовка до майбутнього опалювального сезону. Зокрема, “Нафтогаз” готується до найважчих сценаріїв, що передбачають відсутність транзиту, а також блокаду газу з боку Москви.

sprotyv.info

«Нафтогаз» зазначає, що для уникнення ризиків у період майбутньої зими, необхідно мати у ПСГ на 3 млрд м³ газу більше, ніж у 2018 році, а також підготувати газотранспортну систему України до роботи у режимі реверсу. Також, якщо транспортування газу через нашу державу буде зупинено, потрібен обсяг газу не менше 20 млрд м³ для того, щоб підтримувати тиск у ГТС.

Згідно з даними державної компанії, для реалізації задуманого Україні потрібен кредит у розмірі 1 млрд доларів для того, щоб закупити необхідну кількість газу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*