Білорусь і Росія можуть ввести єдину грошову валюту

politring.com

За повідомленням ТАСС, в рамках зустрічі між головою Мінекономрозвитку Росії Максимом Орєшкіним та міністром економіки Білорусі Дмитром Крутим, яка пройшла 8 червня в Петербурзі, однією з найбільш обговорюваних тем стало введення єдиної валюти. Зокрема, російська сторона наполягає на тому, що це питання має стати предметом переговорів на вищому рівні, тобто між президентами держав.

Орєшкін відзначив, що на даний момент питання введення єдиної валюти знаходиться лише на початковому етапі. Сторони обговорюють перспективи та наслідки цього рішення, можливі варіанти його реалізації та найбільш оптимальні терміни.

politring.com

Головними суб’єктами, які беруть участь в переговорному процесі на даний момент, є Центробанки Росії та Білорусі. У зв’язку з цим Орєшкін переконаний, що оскільки Центробанки є незалежними у своїй діяльності від урядів, то питання введення єдиної валюти повинно перейти на найвищий рівень — президентів обох держав.

З боку Білорусі підкреслили, що введення єдиної валюти є більш вигідним в разі створення єдиного економічного простору, про що говориться в союзному договорі між РФ та Білоруссю.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*