Адміністрація Президента України переїжджає, став відомий нову адресу

www.voanews.com
www.voanews.com

Катерина Липа, журналістка та працівник Музею історії Києва, повідомила у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що в Адміністрації голови України розглядається можливість переміщення урядового органу у будівлю Міжнародного конгрес-центру, також відомого як Український Дім, який розташований на вулиці Хрещатик.

Катерина Липа повідомила про те, що Український дім відвідували працівники «33BY Architecture» – архітектурного бюро Юрія Юнакова, та робили знімки видів з вікон. Працівники бюро повідомили, що офіційне рішення буде через кілька днів. Журналістка припустила, що АП можуть розмістити на тих поверхах, які на даний момент зайняті репетиційною базою ансамблю під назвою «Київські солісти», а також фондами Музею.

Згідно із заявою Юлії Мендель, прес-секретаря Володимира Зеленського, АП мають намір перенести у будівлю, яка буде знаходитися не у центрі столиці, а Український дім не відповідає даному критерію. Пізніше Мендель уточнила, що дана будівля також розглядається як варіант.

www.voanews.com

У самому «33BY Architecture» відзначили, що їх бюро є консультантом, а давати коментарі стосовно даного питання поки рано.

Нагадаємо, що ідея перенесення АП була озвучена Володимиром Зеленським ще перед другим туром президентських виборів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*