Стали відомі основні причини відмови допуску українців в ЄС

news.eurabota.ua

Інформаційне агентство «Європа без бар’єрів» інформує, що протягом минулого року понад тисячі громадян України не отримали дозвіл на відвідування держав Європейського союзу. Як стало відомо відмовляли нашим землякам з кількох причин.

Згідно з даними інформаційного агентства, основними приводами для відмови стала відсутність необхідної документації, а також відсутність відповідних коштів, які потрібні для перебування закордоном.

Варто відзначити, що з першої причини відмови у в’їзді в країни ЄС отримали понад 22,7 тисячі громадян. Підкреслимо, що основною причиною відмови є відсутність відомостей, що підтверджують мету візиту та умови перебування.

news.eurabota.ua

З другої причини відмови отримали близько 15,6 тисячі українців. Відповідно до думки експертів, частина з цих відмов необґрунтована. Так, наприклад, прикордонники відмовлялися приймати як докази гроші на банківських картках.

Також інформаційне агентство зазначає, що у зв’язку з тим, що минулий рік став повністю безвізовим, чисельність відмов буде збільшуватися.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*