Під Києвом хуліган покусав патрульного Нацполіції

sobitie.com.ua

В одному з населених пунктів, розташованих недалеко від столиці, громадяни звернулися в правоохоронні органи, оскільки їх односелець стріляв з рогатки. Так, житель села Дерев’яна скоїв напад на співробітників поліції, одного з яких хуліган вкусив за ногу. Дані відомості розповіли в прес-центрі поліції в Київській області.

У прес-центрі наголосили, що в правоохоронні структури звернулися жителі населеного пункту та поскаржилися на чоловіка, який нацьковував собак на людей, а також стріляв у них із рогатки. Коли приїхали правоохоронці, вони спробували заспокоїти місцевого жителя, проте той став погрожувати. Після того, як співробітники поліції спробували затримати хулігана, він вкусив одного з них за ногу.

sobitie.com.ua

Варто зазначити, що чоловік був затриманий співробітниками поліції, та тепер його звинувачують в умисному нанесенні правоохоронцю тілесних ушкоджень при виконанні службових обов’язків.

Нагадаємо, що раніше в Херсоні при затриманні хуліган вдарив співробітника правоохоронних органів ногою по голові, коли той впав.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*