Нові кадрові призначення Президента Зеленського

oligarh.media

Заступник голови Адміністрації Президента Руслан Рябошапка на брифінгу, який відбувся цього вівторка 11.06.19., проінформував про низку кадрових рішень, прийнятих лідером нашої країни Володимиром Зеленським. Так, він зазначив, що з посад були звільнені двоє заступників голови Служби безпеки: Олег Фролов, а також Владислав Косинський.

Рябошапка розповів, що дані особи мали відношення до низки незаконних дій, частина з яких відбувалися в ході виборчої кампанії. Також він додав, що звільнення з посад для зазначених осіб стане тільки початком, оскільки до них планують застосувати ще кілька процесуальних процедур.

Крім цього, повідомляється, що Зеленський звільнив ще 5 керівників підрозділів Служби безпеки в різних регіонах країни. Відзначається, що звільнені були ті керівники, в регіонах яких були виявлені порушення, пов’язані з контрабандою. Так, були звільнені голови СБУ в таких областях, як Одеська, Вінницька, Львівська, Чернівецька, а також на Закарпатті.

Водночас, Зеленський підписав подання на звільнення Юрія Луценка з посади голови Генеральної прокуратури та прийняв рішення про призначення 2-х членів Вищої ради правосуддя.

oligarh.media

Також Рябошапка зазначив, що наприкінці президентського терміну Порошенка зміни зазнали умов конкурсу двох членів ВРП. Так, екс-президент затвердив дані кандидатури ще до завершення конкурсного відбору. Однак новий президент Зеленський прийняв рішення про відновлення справедливості та призначив новий конкурс.

Поряд з цим, голова держави вирішив звільнити з посад голів адміністрацій в 15-ти областях, таких як Чернігівська, Хмельницька, Херсонська, Тернопільська, Сумська, Полтавська, Одеська, Миколаївська, Івано-Франківська, Львівська, Київська, Кіровоградська, Запорізька, Закарпатська, а також Волинська.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*