Україна готова співпрацювати з ОБСЄ на виборах до Верховної Ради

vchasnoua.com

Прес-центр Центрвиборчкому України у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис, в якому інформує що Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ планує залучати близько 96-ти довготривалих та 750-ти короткочасних спостерігачів на дострокові вибори в парламент України, запланованих на 21.07.19.

Так, повідомляється, що цього вівторка 11.06.19. у столиці пройшла зустріч голови Центрвиборчкому Сліпачук, секретаря ЦВК Бернацької, її заступника Дубовкіна, а також голови місії БДІПЛ ОБСЄ Альберта Йонссона.

Представники даної місії виявили інтерес до ситуації, що склалася в ЦВК на даний момент, а також до викликів, з якими може зіткнутися Комісія у ході призначення дострокових виборів до ВРУ.

vchasnoua.com

Так, голова Комісії Тетяна Сліпачук підкреслила, що сама виборча кампанія, яку потрібно організувати в такі короткі терміни вже сама по собі є викликом. На даний момент пріоритетним для вирішення є питання, пов’язане з публічними закупівлями. У ЦВК неодноразово звертали увагу на потребу в законодавчому врегулюванні цієї проблеми. На сьогоднішній день з цього питання було прийнято лише тимчасове рішення.

Голова Місії Йонссон заявив про те, що він сподівається на якісно побудовану спільну роботу, таку, яка спостерігалася на виборах голови держави, що відбулися 31.03.19. Він нагадав, що в ході президентської виборчої компанії реєстрацію отримали 89 спостерігачів від БДІПЛ ОБСЄ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*