Електронна медицина України розпочне свою роботу до кінця 2023 року

www.icarepro.net

Як розповіла виконувач обов’язків голови МОЗ Уляна Супрун, до кінця 2023 року система охорони здоров’я перейде в електронний варіант.

За словами міністерки, в її відомстві планують через чотири роки приймати всі рішення на основі відомостей в електронному вигляді, зі створенням ланцюжку від голови відомства до пересічного пацієнта. Вона підкреслила своє розуміння можливості реалізації такого проекту.

Супрун зазначила, що напередодні МОЗ представив проект, який спрямований на інформатизацію системи охорони здоров’я. Міністерка також анонсувала місячник громадського обговорення, присвячений стратегічному плану eHealth.

www.icarepro.net

Голова МОЗ позначила контури роботи майбутньої системи. У кожного пацієнта буде персоніфікований ID, з «закріпленими» відомостями по ньому. Дані про кожного пацієнта будуть зберігатися в хмарному форматі, з доступом для лікаря та володаря ID у будь-який зручний для них момент.

Також для пацієнтів створять електронні «особисті кабінети», з доступом в них до всієї медичної інформації. Супрун наголосила, що всі ці інновації розроблялися вітчизняними фахівцями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*