Глава МЗС України Клімкін — Крим став «таємним об’єктом» Росії

marker.ua

Павло Клімкін, голова Міністерства закордонних справ України, у своєму профілі у соціальній мережі «Твіттер» висловив свою думку стосовно інформації про обмеження керівництвом Російської Федерації доступу до даних про компанії, які працюють на території окупованого Кримського півострова. Міністр назвав півострів «таємним об’єктом».

marker.ua

У повідомленні голова зовнішньополітичного відомства повідомив про те, що не є таємницею інформація про те, що Російська Федерація вже вживає заходи з перетворення окупованого Кримського півострова у територію залякування, несвободи, переслідування та військову базу. За словами Павла Клімкіна, після того, як влада Росії засекретила інформацію про фірми, які працюють на території півострова, Крим остаточно перетворився на «таємний об’єкт».

Раніше повідомлялося про те, що Дмитро Медведєв, голова Уряду РФ, здійснив підписання постанови, яка дозволяє ввести обмеження доступу до даних про компанії та їх філії, які розташовуються на території Криму. Також під дію даної постанови потрапляють компанії, які входять до санкційних списків.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*