Медведчук і Бойко отримали незвичайну пропозицію від президента Зеленського

nbnews.com.ua

Як заявив представник голови держави в Кабміні Андрій Герус, лідери політсили «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук і Юрій Бойко можуть заснувати своє приватне газове підприємство.

За словами Геруса, така компанія дозволить політикам укласти договір з російським концерном «Газпром» для постачання газу в Україну.

Президентський представник в уряді нагадав, що в даний час в країні працює приблизно вісімсот трейдерів, з них кілька десятків займаються імпортом «блакитного палива». Якщо лідери опозиційної партії домовилися про певну ціну на газ, їм необхідно скріпити домовленості на папері та поставити свої підписи на ній, зазначив Герус.

Для цього не потрібні ані владні структури, ані новий голова держави, підкреслив він. Герус пообіцяв, що Медведчук і Бойко отримають оплески та подяки, якщо їм вдасться подібне.

nbnews.com.ua

Нагадаємо, що в кулуарах Міжнародного економічного форуму в Санкт-Петербурзі (ПМЕФ) лідери партії «Опозиційна платформа — За життя» провели зустріч з Олексієм Міллером, керівником російського «Газпрому».

Раніше в президентській Адміністрації порекомендували Генпрокуратурі зайнятися візитами Бойко та Медведчука в РФ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*