У Конституційному суді України посилюється скандал з Парубієм і Порошенко

crisis.in.ua

В ході засідання Конституційного суду України, яке відбулося 11 червня, розгорівся скандал з приводу перевищення посадових повноважень і незаконного захоплення влади з боку колишнього президента України Петра Порошенка і спікера Верховної Ради Андрія Парубія. З відповідною заявою виступив юрист Андрій Портнов.

За словами фахівця, від Конституційного суду було приховано той факт, що Парубій, Порошенко, депутати БПП та НФ сформували негласну коаліцію. Це дозволило їм не допустити в уряд опозицію й тим самим узурпувати владу.

Портнов підкреслив, що сформувавши уряд без коаліції, вони порушили Конституцію України та переступили державні інтереси. Як результат, уряд, сформований неконституційним шляхом, взяв під свій контроль всі ресурси країни, починаючи від бюджету і закінчуючи корисними копалинами, і використовувало їх для досягнення власних інтересів.

crisis.in.ua

На думку Портнова, як тільки в Україні з’явиться новий Генпрокурор, Парубій і Порошенко повинні понести покарання за свою антиконституційну діяльність, аж до позбавлення волі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*