За куріння на автовокзалі — кримінальний термін для жителя Херсонської області

bykvu.com

Повідомляється, що у селищі міського типу Новотроїцьке Херсонської області молодий чоловік був затриманий співробітниками правоохоронних органів на місцевій автостанції за фактом незаконного публічного вживання наркотичних речовин.

Відзначається, що житель селища прийшов на автостанцію з тією метою, щоб зустріти свого знайомого. У процесі очікування на очах у чисельних пасажирів він вживав алкогольний напій, а також курив самокрутку. У цей час його помітили кілька дільничних інспекторів поліції, які виявили у правопорушника заборонену марихуану.

Згідно з інформацією, у результаті затримання, у молодого чоловіка був знайдений та вилучений згорток з марихуаною, який налічував близько 20 грамів забороненої наркотичної речовини. Затриманий, у свою чергу, заявив, що даний згорток він знайшов.

bykvu.com

Майор Едуард Бондаренко, заступник начальника Новотроїцького відділення Національної поліції, зазначив, що правопорушник був притягнутий до кримінальної відповідальності за статтею, яка рідко застосовується – ст. 316 Кримінального кодексу України. Дана стаття закріплює покарання за незаконне публічне вживання наркотичних речовин. Згідно з законодавством порушнику загрожує термін до 4-х років обмеження волі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*