У Тунісі пройшов марш солідарності журналістів: серед вимог — розкриття справи Павла Шеремета

www.arrakmia.com

Сергій Томіленко, голова «Національного союзу журналістів України» у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» повідомив про те, що у процесі глобального маршу солідарності, що проходив у Тунісі, активісти виступали з вимогами розкриття справ про вбивства журналістів з різних країн, зокрема справи Павла Шеремета.

У повідомленні Томіленко зазначив, що близько 400 журналістів з різних країн брали участь у заході, що відбувся 11 червня у столиці Туніської Республіки — Тунісі. Дана акція була проведена з приводу відкриття у Тунісі 30-го Конгресу найбільшої організації професійних працівників засобів масової інформації — Міжнародної федерації журналістів.

www.arrakmia.com

У процесі заходу учасники несли фотографії убитих співробітників медіасфери з різних куточків планети, а також виступали з вимогами справедливості у справах про їх вбивства. Голова Союзу зазначив, що місцем закінчення маршу була будівля Асоціації журналістів Тунісу, а на її фасаді був вивішений великий банер з фотографіями загиблих співробітником засобів масової інформації. Серед них були фото Дафни Галіції (Мальта), Яна Куцяка (Словаччина), а також Павла Шеремета.

Томіленко зазначив, що Конгрес МФЖ (IFJ) вперше проводиться в Африці за всю його історію, яка налічує 90 років. У даному заході беруть участь представники більш ніж 150 держав.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*