Кожен день літа по 10 осіб — моторошна статистика смертності на водоймах України

izvestia.kiev.ua

Прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій повідомляє, що з початку поточного літнього сезону на момент 12 червня в Україні були виявлені тіла 103-х українців, причиною смерті яких стало купання у водоймах.

Згідно з інформацією, тільки за 11 червня у країні купання призвело до 10 смертей. Серед яких, на Сумщині виявлено тіла 4-х чоловік, виловлених з річок Псел, Сейм, а також ставка у Конотопському районі населеного пункту Сім’янівка.

У Черкаській області 11 червня рятувальники зафіксували 2 випадки утоплення. Зокрема в обласному центрі — Черкасах, відпочивальники на річці Дніпро виявили тіло чоловіка 45-ти років, а на річці Тясмин у населеному пункті Сміла знайшли 13-річного підлітка. На даний момент співробітники правоохоронних органів займаються з’ясуванням обставин, при яких загинули українці. У Запорізькій області був знайдений хлопчик, віком 8 років, що потонув під час купання у місцевому ставку міста Василівка. Крім зафіксованих випадків, на Львівщині у населеному пункті Сокільники купання у водоймі стало причиною смерті 17-річного молодого чоловіка.

izvestia.kiev.ua

Співробітники ДСНС відзначають, що саме порушення правил безпеки, зокрема купання у місцях, які для цього не обладнані, а також купання у стані алкогольного сп’яніння — є найбільш поширеними причинами загибелі, що відбуваються на водоймах.

Згідно з даними ДСНС, у цьому році у нашій країні на водоймах загинули 379 осіб, з яких 42 — діти. При цьому кількість врятованих становить 156 осіб, серед яких 24 дитини.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*