Під Дніпром затримано злочинця, який грабував самотніх українок з сайтів знайомств

4apple.org

У Головному управлінні Національної поліції в Дніпропетровській області інформують, що правоохоронцями був затриманий чоловік, який за допомогою інтернету знайомився з українками, після чого вдавався до обману та грабував їх.

Як повідомляється, зловмисник займався подібними пограбуваннями протягом п’яти років. У зазначений період часу від його дій постраждали мешканки Київської, Херсонської, а також Миколаївської областей. При цьому, заарештували злочинця в місті Павлоград.

Пізніше з’ясувалося, що сам зловмисник проживає в Кривому Розі. Також підкреслюється, що його останньою жертвою стала жінка, яка проживає в Павлоградському районі, яку він побив та зв’язав, а після пограбував. З будинку жертви були винесені гроші, телефони, а також ювелірні прикраси.

4apple.org

Співробітники поліції також розповіли, що жертв злочинець знаходив на одному з сайтів знайомств. Після того, як чоловік спілкувався з самотніми українками, вони запрошували його до себе в гості. Коли він приїжджав за вказаною адресою, він обманював їх та грабував. При цьому, всі вкрадені речі він реалізовував у Запорізькій області.

Водночас, повідомляється, що даний зловмисник був внесений в розшук у столиці, оскільки став фігурантом низки справ по шахрайству. На даний момент чоловік затриманий, вирішується питання про вибір запобіжного заходу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*