Україна впроваджуватиме малі ядерні реактори

mirperemen.net

Національна атомна енергогенерувальна компанія «Енергоатом» здійснила підписання документа тристороннього характеру, який спрямований на формування консорціуму міжнародного характеру. Формування даного об’єднання спрямовано на сприяння впровадженню у нашій державі технології Small modular reactors.

У функції консорціуму входить підготовка документації, яка потрібна для того, щоб здійснити прийняття рішення про впровадження технології «SMR-160» у нашій країні на державному рівні. У функціонування консорціуму входить також — аналіз проекту атомних електростанцій з використанням «SMR-160»; дослідження документації нормативного характеру, яка буде використовуватися при розробленні проекту енергоблоку з «SMR-160».

mirperemen.net

Згідно з інформацією, підписання документа здійснювалося 10 червня у місті Камден, шт. Нью-Джерсі, США, у штаб-квартирі «Holtec International». Даний документ припускає формування об’єднання міжнародного рівня, яке повинне сприяти діяльності по просуванню технології SMR-160 у нашій державі. Відзначається, що розроблення даного проекту стартувало минулої осені, а на даному етапі сторони дійшли згоди у всіх необхідних умовах для початку співпраці.

Угода, що має тристоронній характер, була підписана Державним науково-технічним центром з ядерної та радіаційної безпеки, «Енергоатомом», а також «Holtec International».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*