Узурпує владу і порушує закон, — в ДБР наростає протистояння між директором і його заступником

Fakty.ua

Перший заступник Державного бюро розслідувань Ольга Варченко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» звинуватила директора відомства Романа Трубу в тому, що він узурпував владу, а також порушує законодавство.

Варто відзначити, що мається на увазі указ, прийнятий 10.06.19., яким голова ДБР вивів Друге управління організації досудових розслідувань з підпорядкування свого заступника. У відповідь на це Варченко зазначила, що, згідно з рішенням суду, голова відомства не може одноосібно приймати низку певних рішень, серед яких й рішення, пов’язані з кадрами та їх обов’язками. Водночас, Труба приймає подібні рішення, ігноруючи постанову суду.

Fakty.ua

Крім цього, Варченко розповіла, що співробітникам ДБР стали відомі відомості, які оприлюднив голова структури в ході нарад, що у нього пройшла зустріч з головою нашої держави. Як наголошується, в ході даної зустрічі Трубу наділили певними повноваженнями, також були дані настанови в низці пріоритетних напрямків. Однак Варченко впевнена, що президент не дав директору ДБР повноважень на порушення законодавства.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*