Співачка Анастасія Приходько виграла суд у команди Порошенка у справі про передвиборну агітацію

yaizakon.com.ua

Українська виконавиця Анастасія Приходько у своєму профілі в соціальній мережі «Інстаграм» оприлюднила запис, в якому інформує про те, що вона та її юрист Іван Клечановський здобули перемогу в суді проти команди колишнього голови України Петра Порошенка. Артистка наполягає, що її обличчя було протиправно залучено в агітаційному ролику екс-президента, який називався «Йдемо вперед» та присвячений був 3-м рокам його влади.

Трохи пізніше Приходько в соціальній мережі «Фейсбук» опублікувала ще один запис, в якому повідомила про те, що команда колишнього лідера звернулася до суду з апеляцією. Вона звернулася до користувачів та зазначила, що багато хто, напевно, пам’ятають скандал навколо рекламного ролика екс-президента, в якому було залучено обличчя співачки, при цьому, Приходько не давала згоди на використання свого обличчя у відео. Близько року співачка відстоювала свої права в судах та змогла виграти справу у команди Порошенка. Однак відповідачі не згодні з рішенням суду та вирішили подати апеляцію.

yaizakon.com.ua

Пізніше, інформаційне видання «theБабель» повідомило, що адвокат Приходько Клечановский підтвердив зазначені співачкою відомості. Він підкреслив, що апеляція дійсно подана, проте адвокат ще не встиг з нею ознайомитися, у зв’язку з чим, не може розповісти про всі деталі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*