Аномальна спека в Україні: 5 найгарячіших місяців

Kyiv.znaj.ua

Погодний фронт, який йде з півдня, приніс в Україну спеку, що досягає +34 градусів за Цельсієм. Про спекотну погоду повідомив Укргідрометцентр.

У столиці киянам і гостям міста перенести некомфортні температурні умови допомагають «водяні арки», які розпилюють воду. У комунальному підприємстві «Київзеленбуд» уточнюють, що арки виготовлені з деревних матеріалів, що залишилися після санітарної рубки дерев, які були в аварійному стані і погрожували обваленням.

На кожну арку встановлено по десять форсунок, які розпилюють так необхідну для перехожих вологу. Арки отримують водопостачання від міської паркової системи поливу.

Kyiv.znaj.ua

Також міська влада Києва вимушено обмежила пересування вантажного транспорту. У прес-службі столичної патрульної поліції розповіли, що інтенсивний рух вантажних транспортних засобів при температурі повітря, що перевищила +28 градусів за Цельсієм, призводить до руйнування покриття міських доріг.

Проблемою спеки стривожені й регіони: на Львівщині, в Одеській області, на Лівобережжі, а також в Черкаській і Кіровоградській областях встановлено рівень пожежної небезпеки п’ятого класу. З 14 по 17 червня рівень небезпеки буде «надзвичайним».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*