Розслідування справи щодо розтрати грошей на «стіну Яценюка» віддали до суду

vybor.news

Прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомляє про те, що за фактом розтрати державних коштів, які були виділені на будівництво стіни на кордоні з Російською Федерацією, був направлений обвинувальний акт у Дарницький райсуд Києва.

У результаті слідчих робіт правоохоронних органів було встановлено, що злочинці, серед яких посадові особи Держприкордонслужби, а також суб’єкти господарської діяльності, завдали збитки Україні у розмірі 16,6 млн грн. Відзначається, що 13,2 млн грн були спрямовані службовцями Державної прикордонної служби України на реконструкційні роботи приміщень у будівлі Харківської авіаційної ескадрильї під службові приміщення, що у результаті було оцінено правоохоронцями як нецільове використання коштів.

vybor.news

Згідно з інформацією, обвинувачення за фактом розтрати держкоштів було пред’явлено 3-м директорам компаній підрядників, які повинні були займатися облаштуванням стіни, 2-м підрядникам, а також 3-м посадовцям Держприкордонслужби. Таким чином, перед судом постануть 8 осіб.

Відповідно до даних САП, фігурантам даного діловодства пред’явлена низка статей Кримінального кодексу України, серед яких ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 210, ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 205, ч. 2 ст. 205-1.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*