Ющенко вимагає змінити слідчого, який оголосив йому про підозру

data.ua

Колишній голова України Віктор Ющенко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував інформацію про те, що звернувся в Генпрокуратуру з проханням перевірки відомостей, відповідно до яких, слідчий, що вручав підозру екс-президенту не повідомив своєму начальству про наявність конфлікту інтересів. При цьому, Ющенко підкреслив, що вартість конфлікту інтересів його слідчого Олександра Смітюха сягає одного мільйона доларів.

Так, колишній лідер підкреслив, що слідчий є племінником одного політичного діяча, який входив до складу «Партії регіонів» Григорія Смітюха. Так, даний політик обіймав посаду заступника голови Держуправління справами в часи правління Кучми, а вже у 2004 році йому вручили ордер на квартиру в столиці на вулиці Інститутській.

Коли ж до влади прийшов Ющенко, він скасував постанову на зазначену квартиру, а після по даній житлоплощі й зовсім було заведено низку кримінальних проваджень, фігурантом яких був Григорій Смітюх. Варто відзначити, що зараз ринкова вартість зазначеної квартири сягає 940 мільйонів доларів.

data.ua

Екс-президент наполягає, що наявність родинних зв’язків між його слідчим та зазначеним політиком, а також наявність спірних питань, що виникали при судовому розгляді питань, пов’язаних з квартирою, доводить конфлікт інтересів у кримінальній справі, фігурантом якої є Ющенко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*