Близько 1000 військових США розмістять у Польщі для стримування агресії Росії

replyua.net

Інформаційне агентство «CNN» інформує, що голова Сполучених Штатів Трамп у Вашингтоні підписав з польським президентом Дудою угода про оборону, згідно з якою у Польщі будуть розміщені близько тисячі американських військовослужбовців для стримування загроз з боку Російської Федерації.

Водночас, в ході прес-конференції Трамп підкреслив, що розміщення військовослужбовців США, а також розвиток інфраструктури для їх проживання буде оплачувати польська сторона. При цьому він звернув увагу на те, що загальна чисельність американського військового контингенту на європейській території збільшуватися не буде. Військовослужбовців США перемістять до Польщі з Німеччини, яку американський лідер неодноразово критикував у недостатньому фінансуванні оборонної сфери.

Польський лідер Дуда звернув увагу на те, що на території його країни будуть розміщуватися спецпризначенці та інші представники американської армії.

replyua.net

Необхідно відзначити, що в останні роки понад чотирьох з половиною тисячі військовослужбовців США розміщувалися в Польщі на основі ротації. Даний контингент там розміщувався у зв’язку з тим, що Російська Федерація анексувала Кримський півострів, а також надавала підтримку бойовикам у східній частині України.

Крім цього, в ході прес-конференції американський президент також повідомив, що Польща має намір купити близько 30-ти винищувачів F-35», їх вартість перевищить два з половиною мільярди доларів. Також польська сторона планує й закупівлю скрапленого газу на суму в 8 мільярдів доларів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*