ООН: розслідування вбивств на Майдані та в Одесі неефективне

p-p.com.ua

Інформаційне агентство «УНІАН», посилаючись на голову моніторингової місії Організації об’єднаних націй з прав людини в Україні Фіону Фрейзер, інформує, що в ООН вважають, що прогрес у залученні винних до відповідальності у вбивствах на Майдані та в Одесі 02.05.14. відсутній. Дана інформація була озвучена 13.06.19. в ході брифінгу, який проходив у столиці нашої країни – Києві.

Фрейзер нагадала, що з моменту масових вбивств на Майдані у Києві, а також з моменту насильницьких смертей в Одесі пройшло вже більше 5-ти років. При цьому, слідчі дії, а також судові розгляди весь цей час мали затяжний характер та не давали результативності. Хоча в ООН й визнають, що у розслідуваннях, що проводяться Генпрокуратурою, є певний прогрес, але при цьому, за весь цей час ще нікого не притягли до відповідальності за смерті людей.

p-p.com.ua

Необхідно нагадати, що цієї зими в ООН звернулися до влади нашої держави із закликом про забезпечення ефективного, незалежного та неупередженого розслідування масових смертей в ході Майдану. Крім цього, в організації також назвали низку обставин, які стоять на шляху притягнення винних до відповідальності. Так, Фрейзер звертала увагу на те, українська влада демонструє слабку зацікавленість у пошуку та залученні до відповідальності винних. При цьому, дії співробітників правоохоронних органів України дають підстави говорити про те, що слідство діє упереджено.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*