Поліціянти, під час фальшивих обшуків, обкрадали бізнесменів

bykvu.com

У прес-центрі Державного бюро розслідувань інформують, що слідчі територіального управління відомства в місті Мелітополь займаються розслідуванням кримінальної справи проти кількох правоохоронців, які за допомогою обману займалися організацією обшуків у підприємців, після чого грабували їх.

Як повідомляється, співробітники поліції за допомогою фальшивих відомостей зверталися в суд та наполягали на тому, щоб було прийнято рішення про проведення обшуків у низки підприємців. Після того, як відповідне рішення було прийнято, правоохоронці проводили обшук та конфіскували цінності, вартість яких становила значну суму, після чого конфісковані речі привласнювали собі.

bykvu.com

У відомстві інформують, що на даний момент слідчі бюро розслідувань займаються досудовим розслідуванням за фактом злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 КК України.

На даний момент співробітникам ДБР вдалося встановити, що тільки в ході одного обшуку було незаконно конфісковане, а потім й продано майно на суму, що перевищує 300 тисяч гривень. В цілому ж, співробітники поліції провели близько 24-х таких обшуків, на даний момент сума збитків, понесених підприємцями, з’ясовується.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*